Close

Kontrolinės apyrankės su spauda - Personalizuotos juostelės

Įrašę tekstą arba įkėlę logotipą nepamirškite prekės pridėti į krepšelį.
Leidžiami formatai: GIF, JPG, PNG

Logotipas
Tekstas

loader

19,99 € (su mok.)

22,21 € (su mok.)

-10%

Kontrolinės renginių juostelės su unikaliu jūsų dizainu per 1 darbo dieną. Prisekite norimą logotipą ar parašykite tekstą, mes paruošime juostelių maketą su jūsų norimu užrašu ar logotipu, jums patvirtinus pradėsime gamybą. 

Jei turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

personalizuotu juosteliu maketas

Kontrolinės apyrankės su spauda - Personalizuotos kontrolinės juostelės skirtos jūsų renginiui suteikti unikalumo. Įkelkite savo logotipą, ženklą, norimą paveikslėlį ar parašykite tekstą ir mes sukursime jūsų norimo dizaino personalizuotas kontrolines juosteles. Įkėlę paveikslėlį ar įrašę tekstą nepamirškite paspausti mygtuko išsaugoti ir baigti apsipirkimo, tik gavę patvirtinimą jog sėkmingai apsipirkote, pradėsime ruošti jūsų juostelių gamybinį dizainą su jūsų norimu tekstu ar logotipu. Jeigu manote jog Jums nepavyks atlikti reikiamų funkcijų norint įsigyti personalizuotų juostelių, nedvejokite ir parašykite mums per kontaktinę formą, ir mes Jums padėsime. Apyrankes su jūsų logotipu pagaminame per 1 darbo dieną, kai patvirtinate vizualizacinį apyrankių maketą ir leidžiate pradėti gamybą.  

Dedame spaudą tiek ant baltų tiek ir ant kitos spalvos kontrolinių renginių juostelių. Norint išvengti nesusipratimų, dažų pigmentacijos, vienodų spalvų persidengimų, prieš dedant spaudą draugiškai patariame klientams pasirinkti tinkamą juostelių spalvą. 

Pagal užsakymą galime uždėti brūkšninius (bar code) kodus arba QR (Quick response) dvimačius brūkšninius kodus ant kontrolinių juostelių. Galime sugeneruoti jūsų norimą skaičių ar raidžių seką ir uždėti ant apyrankių. Jeigu sudomino prašome kreiptis, nurodytais kontaktais mūsų puslapyje.


Kontrolinės juostelės tiek pačios tiek ir uždėta spauda ant jų atspari vandeniui, nenusiplauna, nenubėga ir neišsilieja. 

kontrolines apyrankes atsparios vandeniui

 spauda ir juosteles atsparios vandeniui

Šiltas draugiškas aptarnavimas, kur Jūs anksčiau buvote? :) Ačiū Juostelės Tau komandai už mūsų renginio atributiką! Šaunuoliai, five starsas Jums!

Užsisakinėjau renginiui apyrankias kuris turi būti po 2 savaičių, apyrankės su mano logotipu atėjo sekančią dieną, likau labai nustebintas, kaip taip greitai galima uždėti spaudą. Kitose reklamos agentūrose reiktų laukti mažiausiai savaitę. Ačiū už operatyvumą.

Nepriekaištinga spauda ir greita gamyba!

Labai labai ačiū!

    Close